Pages

30 Mart 2013 Cumartesi

biz kimiiiizzz ? :D
bu ara ne yazsam ne yazsam diyordum ki ... bir kendi dünyama döneyim dedim bakayım neler oluyor orda . o dünyanın içinde ne mi var kız yurdu var okul var ve birde okulun dışı var. hepsinin ortak paydası da kızlar :)
 kızlar dediğime bakmayın böyle yazınca pek sevimli duruyor olsa bile aslında pek de öyle değil -.- 

 önce sevimli taraflarına bakarsak bu olayın ( kendimin de içinde bulunduğu kız grubundan gözlemle ) sohbet ortamı rahat oluyor bir kere 'aynı dili' konuşuyoruz :D eğleniyoruz bir gülme furyasına katılınca dikkatleri üzerimize toplayabiliyoruz :D ister iki kişi olalım ister yedi kişi gülmeye başlayınca önünü alamıyoruz :) ( o iki kişi olayını bizzat en yakın arkadaşımla yaşadım akşam olmuş herkes dersten yorgun argın çıkmış otobüs de hemen yurda eve dönmek isteyenler ayakta uyuklayanalar varken biz iki safina saçma sapan şeyler konuşup gülerek herkesi rahatsız ettik :D birde utanmadan arkamız da oturan arkadaşımıza çok mu güldük ki biz ? dememiz de ayrı bir olaydı :D )


bu fotoğraf beni bitiriyor resmen bu kadar iyi anlatılamazdı bir olay :D

felsefe okuduğumu bir çok kere yazmışımdır. sınıfta 40 'a yakın kız varken 3 - 5 tane de erkek var :D. ee bu kadar hatun olan bir sınıfta da giyim konusu sakat bir iş halini alıyor .biriyle pişti olmazsan diğeriyle kesin pişti oluyorsun kaçarı yok :D çünküü hepimiz Koton, Mango ,Colins az biraz LCW mağduruyuz :) neyse ki sözleşip falan giyiniyoruz arada şok olmayalım diye :P

 en basiti yahu oda arkadşımla aynı gömleği aldık geçen sene gerçi bu sene de almış bulunduk ama neyse ki bu sefer renkleri farklıydı :) 

her ay bir doğum günü kutluyoruz neredeyse .. birde süpriz yapıyoruz bir hazırlık furyası oluyor ki görmeniz lazım dolu dolu geçiyor zaman :)

anlaşmazlıklar olmuyor değil . havalardan mı çenemizin çok çalışmasından mıdır bilinmez ortamı hemen gerginleştirebiliyoruz. bazımız alttan alsa bile diğerinin saygızlığının önünü alamıyoruz.( onca kız saç başa girmediğimize şükrediyorum :D )

 aslında afişe edebileceğim çok konu varda can ve mal güvenliğim için susuyorum :D
                                                                                ve  herkese iyi haftasonları diliyorum :))

0 yorum:

Yorum Gönder