Pages

25 Haziran 2012 Pazartesi

tatil = eğlence = gezme planlar falan :)


Tatil olunca insan direk üşengeçlik moduna  alıyor kendini sanırsam. Yani en azından benim modum öyle hiçbir şey yapmayayım müzik dinleyeyim , yatıp uyuyayım havalarındayım. Bu durumumdan tek şikayetçi annem tabi ki beni boş dururken görmek onu biraz sinir etmiyor değil =)

Uyuşukluğum daha çok bilgisayar başında olduğu için yeni bir kore dizisi izlemeye başladım. ‘Big’ diye bir dizi konusu ruh değişimi gibi Secret Garden’ı andırsa da bu daha değişik ve güzel izleyin ve neler oluyor kendiniz görün derim :)

Deniz sezonunu da geçen günlerde sonunda açtım. Deniz gerçekten insanı rahatlatıyor. Suyla aşk yaşadım akşama kadar öyle diyim sen anla :D kızarmış olmamdan çektiğim o acıdan dolayı bile şikayet etmedim. En nihayetinde su candır deniz candır derim =)

Geçen yine ben kahve falı baktırırkenee ( en büyük hobimdir kahve falı baktırmak ne demişler fala inanma falsız da kalma:) yine yollar yine yollarrr kısalı uzunlu bu demek oluyor ki dedim aha başlıyor bizim düğünler. Yine bir kuzenimi daha evlilik kurumuna bağışlıyoruz :) onun için samsun yolları göründü bana ama öncelikle izmit’e gidip küçük Arda’mı görücemm ^^ demem o ki bu iki hafta dolu dolu geçicek. Hem düğün bahanesiyle Samsun da ki arkadaşlarımı görücem benim için en iyi olan olay bu :)

Şimdilik bu kadar ilerleyen günlerde tekrar yeni olaylarla buluşmak üzere :) keyifli vakit geçirin yaz her haliyle güzel :)
  Ps: yaz mevsiminin gelişiyle mi bilinmez ama her şey yoluna girdi :) :)

Bu arada bu sıra bu şarkıya taktım pek bir eğlenceli :D

0 yorum:

Yorum Gönder